NEWS

Uudis Läänemaa inimestele. Kõik Topi Natural väliriiete ja jalatsite hooldusvahendid on nüüd PPN CARGO kaupluslaos aadressiga Oja 3, Haapsalu kohapeal saadaval.

Kasulike bakterite kõrval on www.probiootiline.ee poes nüüd saadaval ka Topi Natural looduslikud tooted.

Chrisal Nord, Topi Natural

Tõe kriteerium on praktika. Oleme Topi Natural toodete headuses kindlad ja viisime nad testimiseks Kaitseliidu Kooli Alu mõisa.

Kaitseliit, Alu mõis, Topi Natural

TOPI NATURAL nüüd müügil NOPD PESUVAHENDID e-poes

 

Vaata lisaks: https://nordpesuvahendid.ee/shop/page/3/

 

TOPI NATURAL tooteid testis Eesti Jahimeeste Selts.

TOPI NATURAL Eesti Jahimeeste Selts

Novembris saatsime oma tooted testimiseks Eest Jahimeeste Seltsile. Loodus ja keerulised tingimused on koht kus iga toode peab end tõestama. Tagasiside saime järgmise:

TOPI NATURAL WAX (looduslik vaha) - Kattis ilusasti ja peale kanda oli kerge. Saaremaal olin täiega mudas ja saapad said tugevasti poriseks ja mudaseks. Pesin veega maha ja peab ütlema, et kreem toimis küll. Nimelt tuli pori ja mustus kergesti maha, kuna kreem oli all. Püsis päris ilusasti peal ja pidas ilmastikule vastu. Seega see karbis jahisaabaste kreem on piisava tummisusega ja püsib rasketes tingimustes peal küll. Kiidusõnad

TOPI MATURAL REPRL (vett ja mustust hülgav kaitsevahend) - Kangast jahiülikonna kurtka  Chevalier töötlesin spreiga ja samuti juurde kuuluvad nahast püksid. Kattis ilusasti ja kuna ilm püsis kuiv, siis ei oska pealiskuue kohta öelda hetkel. Nahast püksid aga said korralikult poriseks. Puhastades niiske froteelapiga selgus, et mustus tuli tavapärasest kergemini maha ja ei läinud laiali. Igal juhul oli efekt olemas ja tasub töödelda. Esiteks ei lase niisust läbi ja teiseks on hilisem puhastamine tunduvalt lihtsam. Positiivne oli see, et kui ära kuivasid püksid, siis ei olnud mustuse jutte vaid pind oli puhas. Tavapäraselt pean 2-3 korda lapiga üle käima. Seekord piisas ühest.

TOPI NATURAL DEODORIZER - Lõhnaeemaldi töötab laitmatult. Sellega kõik ok.

Tõnis Korts, EJS tegevjuht

 

TOPI NATURAL toodete väljapanek meie hea partneri ELAMISE KERGUS esinduspoes.

Topi Natural Elamise Kergus

TOPI NATURAL toodete esimene edasimüüja on ÖKOSAHVER. Aitäh neile usalduse eest ja edu!

Topi Natural tooted saadaval Õkosahvris

Topi Natural tooteid Uncle Paul salongis testimas

Topi Natural Uncle Paul

 

Topi Natural Wax test Läänemaa rabades