UUTISET

Uudis Läänemaa ihmisille. Kaikki Topi Natural väliriiete ja jalatsite -huoltovälineet on nyt PPN CARGO kaupluslaos osoiteigaOja 3, Haapsalu paikassa kuvattu.

Kasulike bakteerien vieressäwww.probiootiline.ee poes nyt kuvat ka Topi Natural luonnonmukaiset tuotteet.

Chrisal Nord, Topi Natural

Tõe kriteerit käytännössä. Oleme Topi Natural tuotteiden headuses kindlad ja viisime nad testimiseks Kaitseliidu Kooli Alu mõisa.

Kaitseliit, Alu mõis, Topi Natural

TOPI NATURAL nüüd müügil NOPD PESUVAHENDID e-poes

 

Katso lisäksi: https://nordpesuvahendid.ee/shop/page/3/

 

TOPI NATURAL testis Eesti Jahimeeste Selts.

TOPI NATURAL Eesti Jahimeeste Selts

Novembris saatsime oma tuotteiden testimiseks Eest Jahimeeste Seltsile. Loodus ja keerulised edellytykset on koht kus iga toode peab end totema. Tagasiside saime seuraava:

TOPI NATURAL WAX (looduslik vaha) - Kattis ilusasti ja peale kanda oli kerge. Saaremaal olin täiega mudas ja saapad said tugevasti poriseks ja mudaseks. Pesin vedellä maha ja peab ütlema, et kreem toimis küll. Nimelt tuli pori ja mustus helposti maha, kuna kreem oli all. Püsis päris ilusasti peal ja piti ilmastikule vastu. Seega see karbis jahisaabaste kreem on piisava tummisusega ja püsib rasketes tingimustes peal küll. Kiidusõnad

TOPI MATURAL REPRL (vett ja mustust hülgav kaitsevahend) - Kangast jahiülikonna kurtka  Chevalier töötlesin spreiga ja samuti juurde kuuluvad nahast püksid. Kattis ilusasti ja kuna ilma pysyy voimassa, siis ei oska pealiskuue kohta sanotaan tällä hetkellä. Nahast püksid aga sanoi kunnolla poriseks. Puhastades kostea froteelapiga selvitys, et mustus tuli tavast kergemini maha ja ei mennyt laiali. Igal juhul oli efekti olemas ja hyvä. ensin ei niisust läbi ja teisen on hilisem puhdistamine helposti. Positiivinen oli see, et kui ära kuivasid püksid, siis ei ollut mustuse jutte vaid pind oli puhas. Tavapäraselt pean 2-3 kertaa lapiga yli käima. Seekord piisas ühest.

TOPI NATURAL DEODORIZER - Lõhnaeemaldi toimii laitmattomasti. Sellega kaikki ok.

Tõnis Korts, EJS:n toimitusjohtaja

 

TOPI NATURAL tuotteita väljapanek meidän hea partneriELAMISE KERGUS esinduspoes.

Topi Natural Elamise Kergus

TOPI NATURAL tuotteiden esimene myyjä onÖKOSAHVER. Aitäh neile usalduse eest ja edu!

Topi Natural tooted saadaval Õkosahvris

Topi Natural viittaaSetä Paul salongis testimas

Topi Natural Uncle Paul

 

Topi Natural Wax -testiLäänemaa rabades