Tips for caring for shoes

Näpunäiteid jalanõude hooldamiseks

Esmalt soovitame alati jalanõud puhastada mustusest, tolmust ja kemikaalidest. Selleks on meil välja töötatud  TOPI looduslik jalatsite puhastuspihus.

mis eemaldab mustuse ja avab naha poorid, et toitained saaksid imenduda.

Pritsige puhastuspihus jalatsile või lapile. Puhastage jalanõud ja laske kuivada. Puhastuspihus sobib ka igapäevase mustuse ja soolajääkide eemaldamiseks.

Järgnevalt tuleks täisnahast toodetele anda toitu ja kaitset. Selleks sobib suurepäraselt meie TOPI looduslik vaha jalatsitele ja nahkesemetele.
Erinevad looduslikud õlid on valitud nii, et nad toidavad nahka sügavuti kuni pindmise kihini. Naturaalne mesilasvaha annab kaitse ja siidise läike. Taastab ka vana ja kulunud nahka.

TOPI looduslik kingakreem-on mõeldud jalanõude igapäevaseks hooldamiseks, eesmärgiga puhastada, niisutada, toita ja kaitsta.

Selleks, et anda oma jalanõudele vett ja mustust tõrjuvad omadused soovitame kasutada TOPI NATURAL REPEL
- looduslikku vett ja mustust hülgavat pihust.

Pihustage 20 cm kauguselt ühtlaselt kogu pinnale kuni pind on märg. Enne lõpplikku kuivamist pühkige pehme lapiga vajadusel üleliigne. Laske täielikult kuivada.

NATURAL REPEL taastab membraaniga kangaste vetthülgavuse. Materjal säilitab hingavuse. Täiesti ohutu keskkonnale, inimestele ja loomadele. PFC-vaba. Toodet on testinud Kaitseliit ja mitmed juhtivad loodusfotograafid.

Kui Teile tundub, et jalanõud lõhnavad ebameeldivalt, siis on meil rohtu ka sellele probleemile.

TOPI looduslik jalanõude deodorant ja lõhnaeemaldaja


-on uuenduslik kahefaasiline toode: esmalt eemaldab halva lõhna ja teiseks loob lõhna tekitavatele bakteritele ebasoodsa keskkonna, mis takistab nende arengut.

Toode on 100% looduslik ja sisaldab eeterlike õlisid nagu sidrunhein, piparmünt, teepuu, sidrun.

 

Kerget kõndimist

Back to blog